Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlatra jár...

Szakmai gyakorlatra jár fizetés? Vagy nem kötelező? (lent)

Figyelt kérdés

nyáron megyek szakmai gyakorlatra egy céghez és fel is vennének mert még nem volt náluk gyakornok. de ugy vettem észre hogy nem is tudják mi ez.

kérdezték is hogy mennyit kell fizetni hát szerintem 20%-ot. az iskolában megkérdeztem a tanárt és azt mondta hogy nem kell fizetni mivel ez ingyenmunka és ilyet ne is mondjak. esetleg akkor kaphatok fizetést ha benne van a cég a kamarába(??) ezt nem egészen értem. mert akkor ha kiderül hogy fizettek akkor buktam az egészet.

most akkor hogy van ez??


2012. ápr. 21. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlatra nem jár fizetés.
2012. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban nem jár érte fizetés.
2012. ápr. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tanuló szerződét kötöl akkor kapol fizut.nem tom már pontosan hány % a minimálbérnek,de én 11000 vhány 100 ftval kezdtem és 14000 körüli összeggel végeztem.az együttműködési megállapodással jársz rosszul,mert az tényleg azt jelenti h h 1 kib..szott buznyákot se utalnak a hónap végén.
2012. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!