Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 24 évesen még tanulhatok...

24 évesen még tanulhatok szakmát nappali képzésben?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,érettségim és technikusi vizsgám van,de ezek letétele után kimentem külföldre,de most szeptemberben szeretnék autófényező szakmát tenni ..

ezzel annyi gond van,hogy nemtudom ennyi idősen még nekiállhatok e nappali képzésben az ilyen 16 éves agyhalottak között ?

help pls


2012. ápr. 26. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki betöltötte a 22-t (évvesztesként a 23-at), akkor elvileg nem tanulhat nappali képzésen, csak estin vagy levelezőn. De ezt simán meg lehet valahogy kerülni, én is annyi vagyok, mint te, és mégis nappalin tanulok, igaz, más területen. (lehet, hogy azért, mert fizetek érte, ezt sajnos nem tudom)
2012. ápr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, csak fizetos.
2012. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulhatsz! Csak nem ingyen. A legtöbb szakma olyan 300 ezer Ft körül van, ha szerencséd van akkor ebben már benne van a vizsga és a jegyzet díj is.
2012. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!