Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz érettségire mely...

Emelt biosz érettségire mely témaköröket nézzem még át nagyon alaposan?

Figyelt kérdés
Jövő hét közepére ha minden igaz befejezek minden ismétlést, feladatokat is csináltam már, nem is keveset. Azért időzítettem így, hogy legyen még pár napom átnézni azt, ami a leginkább előfordulhat benne. Mit javasoltok? Mely részeket nézzem még át? Nem úgy gondolom, hogy mondjuk ember, hanem mondjuk koncentráljak e rá az idegrendszerre, vagy etológiára? Tehát csak kisebb anyagrészekre gondolok. Szerintetek?

2012. máj. 4. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
genetika feladatokat gyakorolj és ökológiát nézegesd mert ezek minden évben vannak...de persze úgy az egészet is érdemes átnézni:D meg nézd meg korábbi 2 év tavaszi/őszi érettségieit, amik abban voltak valószínűleg nem lesznek most
2012. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kiválasztás és női nemi ciklus. Évek óta "várom", hogy ezek legyen az esszék, eddig nem jött be. Hátha most:DDDD
2012. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:D én már egy olyannal is elégedett vagyok, hogy szívciklus vagy szív felépítése :)
2012. máj. 4. 21:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Sztem fogd a Panemsulis Biológiát, olvasd el egyszer alaposan, aztán bízz magadban.

Biokémiát nem árt sztem alaposabban, mert egyre több van.

2012. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem a Panemsulis könyv nincs meg, de van ezer másik, köztük Mozaik, Lénárd, Havas, Sebőkné és saját jegyzetek. A Sebőkné 3. könyvvel nagyon de nagyon elégedett vagyok, az egyik legjobb könyv emelt szintre.
2012. máj. 5. 15:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Arra, hogy az arénába lépés előtt közvetlenül, 1-2 nap alatt összefoglald a részletesebb könyvekből megszerzett ismereteidet, a Panemsulis a tökéletes... lényegre törő, átfogó és relatíve rövid (kb. 400 oldal)

Írásbelire készüléshez sztem alapvető. :)

De már mind1, vszeg holnap reggelig már az se sokat segítene, ha most rögtön a kezedben teremne xD

2012. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

neee, csak a mensturációtól őrizzen meg az Atyaúristen... bemagoltam úgy-ahogy, de nem vágom...


Egyébként kérdező, azokból a könyvekből, amiket te mondtál, nem annyira jó ismételni, pláne a mozaikosból... rengeteg felesleges infó van benne! :(

2012. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi bajod a menstruációs ciklussal? Nem is értem miért nem teszik bele gyakrabban az érettségibe a reprodukciót. Egy-két kérdést látva baromira nem ártana.
2012. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
örülnék egy menstruációs esszének:) én a társulásoktól kapok hülyét
2012. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy pont, ahol nem értem, mi miért történik... de nem kezdem el fejtegetni, mert drága az idő (most épp egy kötelező 10 perces szünet van), ma még vár rám a szexi állattan, némi növénytan, pár evolúciós rész, na meg a mozgás szervrendszere egy kis ökológiával megbolondítva!

Lightos! x/

2012. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!