Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék érettségi után...

Szeretnék érettségi után főiskolára menni és logisztikát tanulni, de félek, hogy nem menne. Mennyire nehéz helyt állni, mármint a tanulást illetően?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 12:51
 1/2 anonim válasza:
Ez attól is függ hova jelentkezel, és logisztikát miben csinálod (pl: FSZ vagy alapképzés). Alapvetően egyik sem teljesíthetetlen, nem kell lángelmének lenned, a lényeg az hogy kitartó legyél és az első fél évi vizsgaidőszak ne szegje kedved. Én első fél évben 3 tantárgyból buktam, viszont második fél évtől 4-4,5-ös átlagom volt és ösztöndijjat is kaptam. Pedig soha életemben nem voltam jó tanuló, és 16 évesen otthagytam annó az iskolát is. Szóval saját példámon tudom mondani hogy jelentkezz, nem fogod megbánni. Sok olyan tantárgyad lesz amire felesleges bejárnod, és lesz olyan is amire szinte kivétel nélkül be fogsz járni mert nehéz. De bátran jelentkezz.
2012. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Mindenképp megpróbálom, végül is nem veszítek vele.Inkább minthogy bánjam azt, hogy nem próbáltam meg.
2012. jún. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!