Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha valaki szóbeli...

Mi a teendő, ha valaki szóbeli érettségi előtt lebetegszik?

Figyelt kérdés

Jövő hétfőn lenne informatikából az emelt szintű szóbeli érettségim, de elég komoly ételmérgezést kaptam, erősek a kétségeim, hogy addigra jobban leszek.

Ha nem megyek el, akkor a meglévő orvosi/kórházi igazolás ellenére is megbuktam vagy mi a helyzet?

Mivel ez nekem az egyetemi felvételihez kell, ráadásul ismétlő vizsga (ami ugye fizetős, nem is kicsi összeget kell leperkálni), így duplán kellemetlen lenne, ha ezért megbuknék.



2012. jún. 5. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el, megbuktál, ebben biztos vagyok.


Nem tudom mi az az ismétlő vizsga, ha ez alatt a pótvizsgára gondolsz, és nincs több lehetőséged, akkor mindenképp menj el. Ha lesz még pótvizsga, és van még lehetőséged, akkor maradj otthon.

2012. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt, aki megbetegedett, orvosi igazolást hozott, és pótolhatta máskor.

Ez 2004-ben volt, de ennyit már csak nem változtak a dolgok, hogy akkor most meg bukás legyen kapásból...


Amúgy jobban leszel addigra szerintem. :) Jobbulást!

2012. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Ha fel nem róható okok miatt nem mész el szóbeli vizsgára, akkor az intézmény vezetője lehetőséget ADHAT arra, hogy még ebben a vizsgaidőszakban, egy későbbi időpontban tehess szóbeli vizsgát. Ha erre nincs lehetőség, akkor egy későbbi vizsgaidőszakban fejezheted be az érettségi vizsgát.

Szerintem iparkodj meggyógyulni, van még 1 heted rá, és inkább menj el vizsgázni.

2012. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az ismétlő vizsga azt jelenti, hogy egyszer már sikeresen leérettségiztem ebből a tárgyból, csak idén mégegyszer nekifutottam (hogy több pontom legyen, mert szükségem lesz rá az egyetemi felvételinél).


Köszönöm a válaszokat, akkor kettőzött erővel a gyógyulásra koncentrálok!

2012. jún. 5. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el minél hamarabb

a dokihoz

2013. febr. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végső esetben orvosi papír
2013. febr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
AZért próbálj meg bemenni
2013. febr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Kérdező valószínűleg már gyógyult, mert a kérdést a tavalyi érettségi idején tette fel:)
2013. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!