Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek fel valakit...

Hogyan készítsek fel valakit a középfokú angol szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Már nincs igazán sok idő és most fogok először menni hozzá :)(És alap szinten van most) Jobb lenne ha a tételeket átolvasnánk, az alap dolgokat, vagy inkább a képleírást, szituációt? Nehéz lesz kicsit így, várom a tanácsokat :-)
2012. jún. 12. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a tételeket felesleges olvasni együtt, egyedül is meg tudja tanulni ha akarja. (esetleg ha van valami kérdése azt felteszi) inkább szituációt gyakorolnám vele, meg elé raknék pár képet. Attól függ mennyire van képben, ennyi idő alatt már nagy csodát nem lehet tenni, de pár hasznos gyakran használt kifejezést még megtanulhat :)
2012. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, én is úgy gondoltam, hogy a képleírás-szituáció fontosabb lenne :) Hát majd meglátjuk mi lesz belőle :) Köszönöm !
2012. jún. 12. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!