Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik orvosira/EÜ-s szakra...

Akik orvosira/EÜ-s szakra jelentkeztetek mit csináltatok nyáron?

Figyelt kérdés

Pihentetek inkább vagy átnéztétek a kémiát-bioszt, vagy mégis mit?

Nem tudom, hogy átnézzem-e őket alaposan most a nyáron, vagy inkább használjam ki a nyarat?


2012. jún. 26. 20:23
 1/7 reptoid ***** válasza:

Jesszus, nehogy már nyáron is tanulj! :D

Majd augusztus végen, gólyatábor után józanodva felcsapod kicsit a kémia könyvet 1-2 délután, aztán pá. Bioszon nem nagyon van mit tanulni, teljesen más megközelítés lesz úgyis.

Na húzzál gyorsan sörözni, fesztiválozni, strandolni, amíg csak lehet! :D

2012. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt szeretném :D De mondom nem lesz-e hátrány, mert egy barátnőm is orvosira készül, és ő mióta leszóbelizett bújja a bioszkönyvet, és anatómia atlaszt akar venni, már most. Azt hittem már én veszem ennyire "félvállról" :D
2012. jún. 26. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy jártam ilyen képzésre, hogy nem érettségiztem biológia vagy kémia tárgyakból, és más szakmacsoportban tanulás miatt nem is tanították azt komolyan, csak mint általános iskolában.


Rengeteget szívtam is a biológia, biokémia tárgyakkal, mert ott hallottam először mindent. Előképzettség híján pedig az alapokat is meg kellett tanulni, hogy egyáltalán egy definíció egy adott szava is mit takar, ami másnak már evidens volt.


Ez az egyik véglet, de ha tanultál korábban, vagy akár érettségiztél ezekből a tárgyakból, akkor nem vagy nagy hátrányban. Ott úgyis mindent elölről fognak átvenni, csak sokkal részletesebben mint azt addig tanultad. Persze az csak előny lesz, ha te készülsz, de azért napi szinten a könyvet bújni és előre tanulni túlzás. Majd lesz ott elég tantárgy és anyag ami lefoglalja az agyat.

2012. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyd már...élvezd a nyarat, ezentúl úgy sem lesz vmi hosszú, ha orvosira mész.

Neki meg külön gratulálok, hogy atlaszt akar venni. Majd kiröhögheted, mikor egy 10essel olcsóbban megkapod év elején:DDDD

2012. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ez lesz az utolsó teljesen szabad nyarad, nehogy tanulj! Majd fogsz eleget az egyetemen, ráérsz majd akkor. Nem leszel hátrányban, csak az extrém kockák tanulnak ennyire előre, ráadásul az orvosi könyveket nem úgy írják hogy elolvasod és érted, előadások és gyakorlatok nélkül majdhogynem semmit sem érnek.
2012. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bnõd hülye.. :D üzenem neki Sote Aok-ról,hogy nem tudja nyáron megtanulni,hagyja a fenébe...Majd szeptembertõl...:))
2012. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem lát nyitott hullát nem sok mindent fog érteni az anat atlaszból. Az áok-osok 99%-a nem tanul nyáron, aki év közben tanul mégis átmegy.
2012. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!