Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki fiatalkorúként egyszer...

Aki fiatalkorúként egyszer lopott az jelentkezhet a Rendőrtiszti Főiskolára és lehet rendőr?

Figyelt kérdés
A rendőrségen van aktája erről?
2008. máj. 2. 14:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
14%
persze hogy van rola aktája.te akarsz példát mutatni aki lopot?
2008. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarom megvédeni, de azért ne legyünk már ennyire szigorúak... kíváncsi lennék, ki nem lopott gyerekként soha...? sztem vagyunk így páran, én rendszeresen túró rudikat loptam, csak soha nem csíptek el. Baránőm meg arckrémeket, fogkeféket, fogkrémeket, őt el is kapták.
2008. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Ekkora szentfazekot... /az elso valaszolo/.

Termeszetesen nincs rola akta. 1; Fiatalkoru voltal, nem buntetheto... 2; Nem tudom hogy mennyi ido utan... talan 1 vagy 2 ev az ilyen kis bolti lopasok termeszetesen elevulnek plane akkor hogy ha az illeto kiskoru volt. Gondolj bele... mekkora akta lenne a bolti lopasokra :) Szoval olykor kell a leltar... :D

Ne aggodj. Ha megis aggodsz kerj egy erkolcsi bizonyitvanyt /posta/ es fogsz kapni egy tiszta lapot.


Ezt mar kerdeztek hasonlo formba... es tok sokan tok jol megvalaszoltak... ird be a keresobe hogy "lopas" vagy hogy "erkolcsi bizonyitvany".

2008. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
96%

Ujbol en... a harmadik valaszolo. Itt a link... remelem hogy mukodni fog:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2008. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
18%
bocsi nem vagyok szentfazék csak még vannak becsűletes emberek.én legalábis még nem loptam semmit.
2008. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az erkölcsi életed tiszta :) Azonban ez nem azt jelenti, hogy egy abszolút nemzetbiztosnági ellenőrzésen nem jönne elő ez az ügy. De rendőr lehetsz. :) [Amúgy, ha ki is derülne, akkor sem lenne ez gátja a rendőrtisztinek, mert az erkölcsid tiszta, és ahhoz csak az kell]


Az első válaszolónak és az ő abszolút becsületességének: Megengeded, hogy átnézzem a számítógépedet lopott zenék, filmek, szoftverek után kutatva? Vállalnál egy ilyet? ...

Ennyit az "abszolút becsületességről."

2008. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

hat persze ne viccej mar

ez metotrenhet mindenkivel

csak nugodtan jelentkezz

hibazni emberi dolog ugyhogy sok sikert

2008. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
az egyik ismerősöm kocsialkatrészt lopott.ELkapták birósági ügyvolt belőle és 3 éve már rendőr.
2008. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
24%

Jelentkezni lehet, de nem biztos, hogy fel is vesznek.

Rendőri pályához nem elég az erkölcsi bizonyítvány. Nem is kérik. Fedhetetlennek kell lenni.

Még az is gond lehet, ha az egy háztartásban élő rokon követett el bűncselekményt.


A te esetedről nem tudok semmit. Lehet, hogy csak szabálysértés volt: azt nem nézik. Vagy, ha nem volt bírósági ítélet akkor sem.

2008. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Még valami!

A fiatalkorú nem egyenlő gyermekkorúval.

Fiatalkorú a 18 év alatti, gyermekkorú a 14 év alatti.

A fiatalkorú tud bűncselekményt elkövetni, és meg is büntethetik érte. (Esetleg enyhébben mint a felnőttkorút.)

A gyermekkorú esetében kizárt a bűncselekmény elkövetése.

2008. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!