Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt tudom leghama...

Baritrust kérdése:

Mennyi ido alatt tudom leghamarabb letenni a jogositványt?

Figyelt kérdés
mert olvastagattam egyèb iskolàk oldalàn hogy 3 hèt,meg ilyesmi,szoval nekem nagyon szorit az ido.

2012. júl. 11. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

háát. ha ügyi vagy akkor 3 hónap.

2-3 hét minimum a kresz, oktatás,gyakorlás, és persze még vizsgaidőpont is kell. elsősegély kb 1 hét, gyakorlás,tanulás,vizsga. vezetés pedig min. 50 óra már, ha mindennap mész 2 órát (ami mellesleg brutál fárasztó), akkor is 25 nap, és ebbe nincs pluszóra, és sok oktató nem is vállal duplaórákat, vagy az oktató határozza meg az időpontot.

reálisan, normál tempóban, normál tehetséggel kb 2-3 hónap minimum kell szerintem.

2012. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàllaszod
2012. júl. 11. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt meg lehet, ha NAGYON szerencsés vagy és minden hamar sikerül és intenzívre tudsz befizetni, akkor 1 hónap plusz még egy kicsi alatt is meglehet akár.
2012. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem asszem 2.5 hónap mert elsősegélyt elhuzták hogy sülne ki a szemük forró zsírba
2012. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron szokott lenni intenzív kurzus is. Ami azt jelenti, hogy napi 3 óra kresz, aztán vizsga. Gyorsan leadják az elsősegélyt, aztán vizsga. Mi még a régi rendszerben vizsgáztunk, mikor volt rutin külön. Ott 2 nap alatt bevágtuk az alapokat, vizsga és mentünk városira. A barátomnak (13éves kora óta vezet traktort, motort, személykocsit, 9személyest) csak 'legalizálni' kellett a vezetési tudását, neki durván 3-4 hét volt. Én még életemben nem vezettem, úgy álltam neki, nekem olyan 5 hét körül volt. De sajnos a mostani vizsgarendszerrel nem vagyok tisztában. Elméletileg nagyon húzósan, de megoldható a 3 hét. Viszont ahhoz napi több órát kell nyomatni, ami kezdőként nem könnyű, és nem árt hozzá, ha van egy kicsi tapasztalatod.
2012. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!