Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lenne az óriási problémám...

Az lenne az óriási problémám hogy a feltöltött érettségim és 12. es bizonyítványom nincs ott a feltöltött adatok között! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ehelyett kétszer szerepel a 11. es bizonyítványom! Nem tudom hogyan lehet, internet akadozott nálam vagy nem tudom, de fogalmam sincs most mit csináljak! Ha most nem lépek be megnézni hogy mikor kerülnek ki a pontszámok, észre se veszem. Lehet bármilyen kérelmet beküldeni hogy fogadják el levélben vagy ilyesmi? Várom mielőbbi válaszotokat! (felvinek már irtam mailt de 10 napon belül válaszolnak telefon foglalt)

2012. júl. 15. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A határidő lejárt.

Ha tényleg hibásan lett feltöltve azzal már nem lehet mit csinálni. (Én direkt emiatt duplán töltöttem fel egy dokumentumot, mert nem tudtam, hogy rendben felért-e.)

2012. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi, nem vesznek fel sehova ? szuper feleslegesen tanultam 4 évig... :/
2012. júl. 15. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha akadozott a neted, akkor legalább egyszer le kellett volna ellenőrizned, miután feltöltötted őket le lehetett tölteni ellenőrzés céljából mindent, hogy tudd mik kerültek fel nekik. Én is megnéztem többször is. Ha nem került fel vmi, akkor már nem lehet vele mit csinálni, sajnálom.
2012. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néz körül a felvin nem ír valami ilyesmiről?

Ezért küldtem én annak idején ajánlott levélben minden papírt.

"szuper feleslegesen tanultam 4 évig... :/"

Majd jövőre újra felvételizel.

2012. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Körül néztem, semmi ilyesmi, mindensetre írtam nekik mailt, meg hívom őket telefonon de most foglalt :/
2012. júl. 15. 15:39
 6/6 cicek válasza:
Szia! Velem ugyanez történt az idén! Neked, hogyan oldódott meg? Ugye felvettek? !!!
2013. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!