Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne most hozzákezden...

Érdemes lenne most hozzákezdeni tanulni a nyáron biológiát és kémiát?

Figyelt kérdés

Szeretnék ebből a két tantárgyból leérettségizni emelt szinten októberben, minél hamarabb. Idén nem sikerült a felvételim úgy ahogy szerettem volna.

Érdemel lenne tanulni, vagy várjak vele egy évet és májusba érettségizzek le inkább?

Adjon valaki egy jó tanácsot, mit javasoltok?


2012. júl. 30. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A tanulás nem válik a károdra, de miután nem tudjuk, hogy milyen szinten állsz, nem tudunk válaszolni a kérdésre.
2012. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Hogy sikerült tavasszal az érettségid? És milyet várnál el magadtól?


Egyébként többnyire az októberi érettségi nehezebb, mint a májusi.

2012. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem felvettek, de ha nem vettek volna fel akkor én úgy csináltam volna, hogy biosz emelt ősszel, kémia emelt tavasszal. A biosz nekem könnyebben megy, azért ez a sorrend.
2012. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és kedves utolsó megtudtad volna tanulni, feltudtál volna készülni rendesen?
2012. júl. 30. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

hasonló cipőben járunk, nekem sem sikerült felvételim, szóval most a középkémia tudásomat akarom feltornázni emeltre, most úgy állok, hogy megnézem mennyit tudok haladni 1 hónap alatt és akk még bőven tudok jelentkezni az októberi kémiára. ami visszahúz az a számolások nem az elmélet, bioszra meg egyértelműen megyek, abból eddig is emelteztem ugyhogy csak szerencse kéne nagyobbrszben hozzá :) ugyvagyok vele, hogy minnél több alkalom annál több esély, ha pl lenne februári érettségi akkor is mennék feltéve ha előtte nemjól siekrül gondolom érted.

2012. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!