Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szégyenletes dolog, de ha...

Szégyenletes dolog, de ha 10-erre se megyek át a KRESZ vizsgán ma akkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Érdemes e lenne újra tanfolyamra járnom? Valahogy sose tudtam egyedül készülni vizsgákra... :S
2012. aug. 1. 05:25
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Tudom, hogy most nagyon le leszek pontozva...

Ha 10-re se mész át a KRESZ vizsgán, akkor az lenne a legjobb, ha nem akarnál jogosítványt. Jogsi és kocsi nélkül is van élet.

Hangsúly azon, hogy ÉLET...


Főnököm fia sem jeleskedett a KRESZ vizsgán, jó pénzért "elintézték" a szülei, hogy sikerüljön. A kölyök havonta tör össze egy-egy autót. A világ minden kincséért be nem ülnék mellé. Józan ésszel belátható, hogy egyszer ki fog nyírni valakit, vagy ő marad ott az úton.



A KRESZ nem csak arra kell, hogy átslisszolj a vizsgán, és mehess krosszolni a gyakorló pályára. Naponta használni kell a szabályait, be kell tudni tartani, és akkor is alkalmazni kell tudni, ha senki sem ül melletted.

Ha nem tudod a vizsgát letenni, gondolom vannak bőven hiányosságaid, és sok mindent nem értesz.


Tegyük fel, hárman álltok egy kereszteződésben. A másik két autós ismeri a szabályokat, tudják, kié az elsőbbség. Te nem... Na az ilyenekből lesznek halálos frontális ütközések.


Érted, mire gondolok?


Akinek kilencedszerre nem sikerült a minimális szintet teljesíteni, az kérdés, hogy a való életben mennyi idő alatt tud majd felmérni egy helyzetet, amikor a kocsi 50-60 km/h-val halad, vagy kiló hússzal repeszt a feneke alatt. Nem érsz rá gondolkodni...

2012. aug. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az érdekes az egészben hogy a 3 pontos kérdések menni szoktak. A jobb kéz szabály logikáját szerencsére értem, nem ezek miatt szoktam megbukni általában, hanem egy egy olyan kérdésen amiket hiába néztem át 100-or így is el tudok felejteni (főleg vizsgadrukk miatt) ilyen pl a rakomány mennyire nyúlhat túl (előre, hátra, stb + szerkezeti és üzemeltetési kérdések főleg.) De vannak a 3 pontos kérdések között olyanok is amiken azért eltudok gondolkodni (rendőri karjelzésnél hol lehet elmenni előtte vagy mögötte stb)

Nem célom rekordot állítani bukásokból, de már nem is nagyon tudok foglalkozni vele mert akárhányszor nekifutok mindig megbukok.

2012. aug. 1. 07:15
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Az elsőnek abszolút igaza van. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Gondolkodj el egy kicsit azon, hogy tudnál azzal élni, ha megölsz valakit, mert nem jut eszedbe, vagy félre értelmezel egy szabályt?

Járj inkább busszal, vagy biciklivel. Sokkal jobb lesz mindenkinek (igen, neked is).

2012. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem értek egyet az előttem szólóval. Ismétlés a tudás anyja. Én sem mentem át először, egy éve vezetek, nem sok idő, de balesetem még nem volt. Barátaim, rokonaim szerint nagyon jól vezetek, senkit nem érdekel hányadszorra mentem át... Nagy levegő, sörgülj egyet és csináld végig a kérdéseket!
2012. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

eddig kilencszer buktál??

egy semmi kresz vizsgán, ahol csak tippelgetni kell, és amúgy is barátiak a pontozásnál??

most tényleg van ilyen, vagy trollkodsz??

2012. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!