Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha középiskolában marketing...

Itsme.directionegirl kérdése:

Ha középiskolában marketing szakra fogok járni, akkor mi lehetek felnőttként? Azaz, mit dolgozatok? Vagy tudtok olyan oldalt ahol ez le van írva?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönöm.:)
2012. aug. 1. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Akármi lehetsz. Az, hogy milyen szakra jársz nembiztos, hogy kihat a további életedre. (Nálunk a 30 fős osztályból (közgáz osztály) azt hiszem 1 ember sincs aki közgáz szakra szeretne tovább menni.)

olvasgasd a felvi.hu-t ha érdekel a marketing téma onnan sokat megtudhatsz a szakmáról.

2012. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

[link]


Itt le van írva a marketing nagy vonalakban. De neked még nem kell törődni vele, hogy miről szól. 4 évet jársz majd középsuliba abból 2 évig nem is lesz marketing órád majd csak az utolsó két évben. Akkor ráérsz elkezdeni foglalkozni a dologgal, hogy merre szeretnél menni tovább. De még egyszer mondom, hogy akármi lehetsz. Mehetsz a felsőoktatásba végezhetsz okj-s képzést elmehetsz buszvezetőnek, orvosnak, politikusnak... senki nem fogja kérdezni, hogy milyen középiskolába jártál.

2012. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok... Ha további kérdésed van a dologgal kapcsolatban írj nyugodtan privátot..
2012. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!