Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam matekbol 10. évfolya...

Megbuktam matekbol 10. évfolyamban (szakközép), a pótvizsgára szeretnek keszulni de nemtudom hogy kezdjem el. vki tud segiteni?

Figyelt kérdés
vki tudn segiteni abban h hogy kezdjek el tanulni vagy letudn irni a témaköröket és amiket megkellene talulnom potvizsgára légszi segitsetek nagyon fontos lenne
2009. júl. 18. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresned kéne egy magántanárt, sajnos másképp nem megy. De ne parázz én is buktam matekból még középsuliban, most meg egyetemre járok (nem azért mert befizettek) hanem mert elkezdtem tanulni...

Szval keress tanárt, a matek máshogy nem megy...komolyan! Sok sikert!

2009. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress magán tanárt. Én 11.ben bioszból buktam meg, mert semmit sem tanultam, pótvizsgán könnyen átengedett, még meg is kérdezte, miből készültem és CSAK azt kérdezte. Érdekes, hogy 12. év végén 3as lettem belőle, pedig semmivel sem tanultam többet. Matekból pedig mindig (éppen hogy) kettes voltam, érettségin meg hármas.
2009. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két témával arrébb van valaki, aki pont korrepetálást vállal.
2009. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!