Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebbe a helyzetbe?

Mit tennétek ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet. Valószínűsíthető, hogy felvesznek az egyetemre és szeretnék kollégista lenni. A kollégiumi díját saját félretett pénzemből fizetném, de ezt az egyik szülő ellenzi. Az egyetemtől kb. 26km-re lakok, de mivel a busz közlekedés nem a legjobb így ha pl. elmennék szórakozni a csoportársakkal vagy a haverokkal hát nem lehetne megoldani.
2009. júl. 20. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy vagy már ahhoz, hogy te dönts a sorsodról, bár ha csak 26 km lenne, akkor tuti naponta bejárnék. Mert a kollégiumban úgymond nincs kéznél semmi + otthon azért mégiscsak jobban elengedheted magad
2009. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Albérlet 3-an 4-en. Aztán mehet a buliii.
2009. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kollégiumot 26 kmre nem kapsz, sztem maradj otthon, vagy esetleg egy olcsóbb albi...
2009. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
több ismerősöm is kapott akik ugyan ott élnek ahol én
2009. júl. 20. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mondjuk nem értem, én gimibe 35 km-ről jártam , de amikor elmentünk ide-oda a többiekkel abból sem volt nagy probléma.

De a döntés a tiéd.

2009. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor elég rossz szoc helyzetben lehetnek mert én pl 80 kmre nem kapok koleszt... pedig nem élünk jól, és évfolyamelső vagyok
2009. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség,h 26kmre nem kapsz kollégiumot.Én 30 kmrre lakok a sulitól,és én is kollégiumba járok.Ott is lehetnek barátid.A szórakozást meg nem értem.Miért ne lehetne?A kolesz nem egy börtön.
2009. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Buta kérdés ti akik ilyen közel laktok, és kaptok koleszt, melyik egyetemre jártok? mert én nem kaptam a 90 kmre, és arra h évfolyamelső vagyok, és a szochelyzetem se a legjobb.
2009. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én olyat nem írtam, hogy a koli börtön :)és nem arra értem a bulizást mikor a koliba élek mert ha ott vagy ott könnyebb
2009. júl. 21. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Sőt a kollégiumokban hetente szokott szervezett buli lenni. Úgyhogy bulizni biztos koliban könnyebb...
2009. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!