Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom kicsit fura kérdés, de...

Tudom kicsit fura kérdés, de kollégiumba magammal vihetek növényt (orchidea)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt viszem amit akarsz. Max. a szobatársad szól érte, de ilyenért nem fog.
2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De állatot nem vihetek magammal,tehát mindent azért nem.

2012. aug. 10. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nanááá hogy vihetsz. :) Sok helyen rá is fér a szobára némi csinosítás, szóval nem tudom milyen helyre mész, de ha régi kolesz, akkor készülj dekorációval rendesen. :)
2012. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azért állatot nem vihetsz.
2012. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan a kolid, akkor akár állatot is vihetsz!:D nálunk volt kutya, macska, kígyó:D
2012. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó? Melyik koliba jársz? Én most készülök egyetemre, de szeretném vinni magammal legalább a macskám.
2013. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudok olyan koleszról, ahol ez megengedett, max magánsuliknál tudom elképzelni. Sok koleszba pl hidegvérűt szabad vinni, pl egy gekkot, vagy halat, de érdemben semmi más állatot nem.

Suttyomban páran tartottak hörcsögöt, de dugdosták mindig szobaellenőrzéskor (viszonylag új kolesz, így ilyen is van)! :)

2013. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!