Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » IFF Hungaria informatika...

IFF Hungaria informatika magán iskola Szentesen? Hallottatok már róla?

Figyelt kérdés
Ma megkeresték barátnőmet ettől az iskolától két nő, akik házhoz mentek hozzájuk és azt mondták neki hogy kiválasztották ehhez az iskolához ahova egy évig kéne járnia és a végén egy informatikus diplomát kapna( a nő mondta így) Ti hallottatok már erről a suliról? Állítólag egy magániskola, de nem mondták meg hogy mi alapján keresték meg. Meg a tandíj 200.000 Ft lenne. Ja és csak két év múlva éretségizünk, amit meg is mondtunk a nőnek, te azt mondta ez nem akadály.
2012. aug. 25. 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi IFF Hungary
2012. aug. 25. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:

1 év után informatikus diploma?

Na azt megnézem....

2012. aug. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én se hiszem. Épp ezért írtam hogy valaki tud-e valamit ilyesmiről. Szerintem inkább csak valami papírt adnak róla.
2012. aug. 26. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kérdés volt már itt erről, akkor azt mondtam, hogy az oldaluk alapján lehet valamit értenek az informatikához, ha valakinek van rá fölös pénz az hajrá, menjen.


De ott a kérdező jól leb*szott, hogy talált ilyen-olyan forrásokat, hogy milyen nagy lehúzás. (Tök jó, amikor a kérdező okoskodik, valóban...)


De összességében inkább felejtős a dolog!

2012. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!