Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van/volt olyan középiskolai...

Van/volt olyan középiskolai tanárod, akire mindig emlékezni fogsz? Akár jó, akár rossz értelemben.

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. A magyar tanáromra, mert 12. évvégén 4,7-re nem adta meg az ötöst, pedig akkor mind a 4 évben kitűnő lehettem volna. Ezt sosem felejtem el neki, főleg, mert a 4 év alatt mindig volt házi feladatom, mindig kussban ültem órán, gyakran jelentkeztem, és sosem feleseltem, szóval mai napig nem bírom felfogni ezt a mértéktelen szemétséget.

Ha egyszer meglátom az utcán, szembeköpöm.


A matek tanárom. A világ legédesebb öregnénije volt, kiváló tanár, megtanított minket gondolkodni, megértette, ha valaki nem matekzseni, értékelte az igyekezetet és a szorgalmat, és ha kellett, 20x is szívesen elmagyarázta az anyagot. Szóval nálunk mindenki imádta a matematika tantárgyát.:]


Az angol tanárom, akitől 4 év alatt egy magyar szót sem hallhattunk.:D Nem túlzok..kilencedikben a kezdő angol osztályban sem volt hajlandó megszólalni magyarul.

Meg is lett az eredménye, sokan tettünk le felsőfokút.:)

2012. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ú.A magyar-matek tanárom nekem is emlékezetes fog maradni (remélem)


A magyar tanárom szerintem a világ legjobb tanára.Kábé,mint a te matektanárod.Ráadásul nem csak az irodalmat és a matekot tanítja,hanem emberileg is sokat próbál értünk tenni.


A matek tanárom meg... A klasszik matektanár sztereotípia.3 év alatt egyszer hiányzott.Bejött betegen,törött kézzel... És szintén nem túl kedves.Az eddigi tanév utolsó óráim dolgozatírással teltek,mert "nehezen tudja eldönteni,hogy 3-as vagy 4-es legyek".Egyszer sem lettem az...

2012. okt. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!