Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A lányom a múlt tanévben 150...

A lányom a múlt tanévben 150 órát hiányzott. Normális?

Figyelt kérdés

A kezem ügyébe akadt a 18 éves lányom tavalyi ellenőrzője. Dugig volt orvosi igazolással, betelt a két oldalas 'mulasztások igazolása' rész, és 'az iskola és a szülő értesítései, kérései' részben is 1,5 oldal tele volt orvosi igazolással.


Idén 8 tanítási napot hiányzott már.



2012. okt. 8. 18:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kéne tudnod szerintem, hogy a kérdéses időpontokban otthon volt betegen vagy csak lógott a suliból és valami kamu indokkal elment orvoshoz.
2012. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Es csak most vetted észre, hogy ennyit hiányzott?

Szerintem egyáltalán nem normális, ez azt is mutatja, hogy nem vagytok tul jó beszélõ viszonyban.

2012. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ha szól, hogy itthon szeretne maradni, hogy pihenjen, vagy tanuljon, megengedem neki, a három szülői igazolással szokott élni, én pedig nem mondok neki nemet.
2012. okt. 8. 19:03
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan tudjuk? Én simán voltam már 8 napig beteg ebben az évben, de azt talán neked kéne látnod ha a lányod beteg. Gyógyszert nem szokott kérni?
2012. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A 3 szülői igazolás az nem éppen 150 óra... A többi mivel gyűlt össze? Lógott, kamubetegségek? Mert nem, az nem normális, de erre talán magadtól is rájöhetsz.
2012. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%
Igen az sok. Egy két hét fér bele ebben a korban betegség miatt. De neked kell tudni hogy ez normális e. Mert ha te sosem láttad betegnek akkor elég gáz.
2012. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%

pihenjen? hagyjál már, azért kellene oda járnia hogy ne legyen ekkora gyökér ha felnő...


Az ilyennek nem hogy gyereket, de még locsolócsövet sem adnék!

2012. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a három nap az nem egyenlő a 150 órával. Csak idén kért gyógyszert, de elküldtem orvoshoz, aki kiírta egy hétre. Előtte a bokájával vittem kórházba, ahol három napra kapott igazolást, és írtam neki egyet én. Tudok az idei hiányzásairól.
2012. okt. 8. 19:08
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sose volt semmi rejtegetni valóm, anya is megbízott bennem, de mégis min. havonta megnézte anya az ellenőrzőmet.

Mivel megdöbbentél, gondolom nem volt ennyiszer beteg. Én a helyedben leülnék és elgondolkodnék, hogy mit rontottam el, s próbálnék változtatni rajta. Na meg komolyan elbeszélgetnék a lányommal, illetve felhívnám az osztályfőnököt is, és megkérném, minden egyes hiányzáskor hívjon fel, és kérdezze meg, hogy jogosan hiányzik-e a lányom, meg megkérném mesélje el, hogyan viselkedik az iskolában, kikkel barátkozik, azok is ennyit hiányoznak-e. Ahhoz, hogy könnyebben tudjál változtatni nem ártana tudnod a részleteket.

2012. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Az napi 5 órával számolva is 30 nap, és gondolom 11 osztályban nem 5 órája van minden nap (magamból kiindulva). 9 hónapból hiányzott maximum egyet, de inkább háromnegyedet. Az úgy nem olyan sok szerintem. Bár az érdekes, hogy ennyi igazolása van. Napokat maradt ki?

Te tudtál erről?

2012. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!