Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit érdemes tanulnom, ha mind...

Mit érdemes tanulnom, ha mind a bölcsész, mind a reál dolgok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Pontosabban valahol a kettő között vagyok. Kisgyerekkoromban baromira "tudományos" érdeklődésű voltam, faltam a különböző természettudományos könyveket, és ez sok mindent megalapozott; a biológia a mai napig könnyen megy, mert a rendszertan azóta a fejemben van. De ugyanez van a csillagászattal, ásványtannal, ilyenekkel. Viszont humán dolgokban talán még jobb vagyok, már első osztályban nagyon hamar megtanultam olvasni, meg járogattam versenyekre. Nagyon jó a nyelvérzékem is. Inkább humán beállítottságúnak mondanám magam, de ugyanakkor nagyon elemző a gondolkodásom, nagyon jól tudok érvelni, levezetni, rendszerezni, a nyelvek is ezért mennek. Melyik irányba érdemes elindulnom?
2012. okt. 12. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
A filozófiát, vagy a pszichológiát javaslom.
2012. okt. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legjobb az ha az ember azt tanulja amit szeret.

Örülj neki, hogy ilyen sok minden jól megy, szerencsés vagy :)

Szerintem próbálj meg rájönni mi az ami mindennél jobban érdekel, és nem mondanál le róla, hogy helyette mást tanulj. Ha semiképp sem tudsz választani, nézz utána mivel lehet a legjobban elhelyezkedni, hogy lehet keresni, mennyit kell hozzá tanulni, stb.... és az alapján dönteni :)

2012. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Remélem azért olyan dolog is van, amelyhez nem értesz.


Amúgy a válasz társadalomtudomány, pl szociológia.


Na ez van a kettő között.


Vagy: tudománytörténet. De olyan szak tudtommal nincs.

2012. okt. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!