Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozathoz tudtok televíz...

Szakdolgozathoz tudtok televíziózással kapcsolatos könyvet mondani?

Figyelt kérdés

Egy televízió felépítéséről írom a szakdolgozatomat.

Ilyen ötleteim vannak:

pl.: A szerkesztőség felépítése - A főszerkesztő - A felelős szerkesztő - A műsorvezető - A hírszerkesztő riporter - Az ügyeletes riporter, az ügyletes stáb - Az operatőr - A szerkesztőség egy napja - A Híradó felépítése - televíziózás technikai eszközei: kamera / mikrofon / világítás - A stúdió (a díszletek, falak, hátterek, bútorok, tárgyak, lámpák, kamerák, mikrofonok) - A vezérlő helység (a vágópult, kép és hangrögzítésre alkalmas berendezések, hangkeverő pult, műszaki berendezések irányító eszközei, stúdió lámpák irányítópultja, feliratozó, súgógép)


Tud valaki ilyen témájú könyvet, vagy van hasonló témájú anyagotok?



2012. okt. 30. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újságírónak készülsz te is?? Én is televíziózásról írtam anno a szakdogámat, bár én más témában:-)
2012. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!