Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-BTK-sok! Ki tud segíteni...

ELTE-BTK-sok! Ki tud segíteni tárgyfelvétellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most leszek elsős. Azt tudom, hogy most zajlik az előjelentkezés, augusztus végéig. Ez az elsősökre is vonatkozik? Vehetünk már fel mi is tárgyat az előjelentkezéskor (az ETR engedi, de nem tudom, nem-e a suli veszi fel nekünk, nem lesz-e baj, ha én már előre felveszem őket a tanterv alapján?)?


Gólyatáborba nem tudok menni, így gondoltam, hátha itt tudja valaki.


2009. aug. 11. 17:18
 1/6 anonim válasza:
Nem fog neked a suli semmit sem felvenni :) Vedd fel a tárgyakat, értelem szerűen! A kurzuslistát ezekszerint megtaláltad a btk honlapján, kurzusfelvételnél beírod a kódokat és felveszed a neked megfelelő tárgyat :))
2009. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

ELTE BTK-s leszek szeptembertől, de másik karon már harmadéves.

Igen, már most is felveheted nyugodtan a kurzusokat a tanterv info alapján, hogy lásd az órarendedet. A suli nem vesz fel neked semmit.

Az előzetes jelentkezés gólyákra nem vonatkozik, ti automatikusan megkapjátok a plusz 100 pontot, ami ezért jár.

Ha van még kérdésed, írj privit, v keresd meg a saját felvi fórumodat!

Megkérdezhetem h milyen szakos leszel? Én spanyol :).

2009. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magyaros leszek. :) Köszi a segítséget. Még annyit kérdeznék, hogy minden tárgyat csak 1 féléven át kell tanulni? Mert a tantervben írva van, hogy melyik félévben ajánlott felvenni, de azt nem írják, hogy hány féléven keresztül kell járni az adott előadásra. Vagy levizsgázunk belőle, és ezzel letudtuk a tárgyat?
2009. aug. 11. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Igen, minden tárgy tárgyfelvételtől vizsgáig tart. Olyan lehet h pl. "Biológia 1. előadás" 1. félév, "Biológia 2. előadás" 2. félév (ez csak példa).

Persze ha nem mész át az UV-n sem, akkor fel kell venned legközelebb is, de alapjáraton 1 tárgy-1 félév.

2009. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer, kezd kitisztulni a kép. :D
2009. aug. 11. 19:34
 6/6 anonim válasza:
magyaros vagyok :) írj egy mailt, felvehetsz msn-re és segítek!
2009. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!