Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy államilag...

Igaz az, hogy államilag támogatott hallgatóként, ha ki akarok iratkozni az egyetemről, akkor ki kell fizetnem visszamenőleg minden eltöltött félévem tandíját?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem teljesen igaz. Ha most vagy gólya, és kiiratkozol, ki kell fizetned szerintem ezt a félévet, viszont ha két évet jártál már, és ez az ötödik szemesztered, akkor, mivel ez egy új törvény, csak az idei félévet kell kifizetned. Legalábbis így logikus, de az a tuti, ha bemész a TO-ra, és ott kérdezősködsz.
2012. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmeztem, hogy csak azoknak kell kifizetniük, akik aláírták a hallgatói szerződést. Tehát ha nincs olyanod nem kell fizetned.
2012. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha aláírtad a hallgatói szerződést, akkor fizetned kell, de "csak" a tandíj felét. Azaz ha most vagy elsőéves Bsc-n(vagy osztatlanon), vagy Msc-n.
2012. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 6. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak annak kell kifizetnie a letöltött képzési idő felét, aki aláírta a szerződést. Ha előbb kezdtél, akkor nem kell fizetned.
2012. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!