Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség, Hogy tudnám magam...

Segítség, Hogy tudnám magam motiválni egy kicsit a tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Tehát most félév nagyon számítana mert kellenek a jegyek a továbbtanuláshoz. és ilyenre hogy vers tanulás nem igazán tudom magam rá venni ,, de ha sikerül is csak szenvedek vele,másra gondolok. tehát hogy ez könyebben menjen nem tudtok ötletet adni?? nem csak a vers hanem ugy minden tantárgy. :( a válaszokat előre is köszönöm!!!
2012. nov. 18. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Nézd, fölösleges tanulni. Kellenek ugyanúgy a gyárba emberek, akik a minimálért gályáznak 12 órában, utcát söpörnek, vécét pucolnak.

Nyilván szegénykém annyira le vagy terhelve, neked kell vezetni az egész háztartást, eltartani éjjeli munkából szerzett pénzzel a családod és az 5 testvéred, főzni, mosni, takarítani, hogy a verstanulásra már nincs energiád. Őszintén sajnállak.

2012. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Motiváljon a pénz.

Én is csak azért tanultam , azért végeztem ilyen szakot hogy sokat keressek.

2012. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

2.válaszoló ,milyen szakot végeztél? :D

(Csak azért kérdem,mert engem is a pénz motiválna)

2012. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gomzoli válasza:
Erőszakot, Északon.
2012. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég bunkók a válaszolók. Egyébként rossz a kategória...
2012. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Te meg haszontalan vagy. Vagy mit vársz, mit írjunk a kölyöknek, ha nem motiválja az, hogy ne valami alja munkát végezzen élete végéig, mert lusta volt tanulni? Nincsen csodamódszer, le kell tenni a segged és megtanulni. Nekem aztán édes mindegy, hogy a híd alatt végzi-e vagy sem, ha őt nem érdekli, azon a jóisten sem segít.
2012. nov. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
naja :D erőől ennyit azért kössz.
2012. nov. 19. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Motiváljon a munka , a munka ugyanis szabaddá tesz.Arbeit macht frei.
2012. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!