Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben...

Mit tegyek ebben a helyzetben (minor-tanár)?

Figyelt kérdés

3. félévem ez az egyetemen. Történelem az alapszakom és néderlandisztika a minorom. Amikor megjelöltem a holland szakot, akkor már rebesgették, hogy ez nem biztos, hogy 'tanárképes szak'. De akkor nem is nagyon érdekelt, mivel teljesen mást akartam még. Azóta elteltek hónapok és most szeretnék majd tanári MA-képzésre menni. De nincs hollandtanár-képzés itt az egyetemen (Debrecen). Sőt, ha jól látom, máshol se nagyon az országban. Tényleg nincs? Mert ha lenne, akkor kreditátvitellel meg hasonlókkal tudnék variálni. De így most meg vagyok lőve (meglőttem saját magam úgymond...), mert csak a töri a tanárképes szakom, a holland nem. Szerintetek mit kéne tennem, ti mi tennétek? Adjam le a minort, cseréljem le? Ugye ez évtolódással is járhatna! De így akár elszaladhat még 1,5 évem a hollanddal. (Amit mellesleg nem nagyon szeretek, pedig jókedvűen álltam hozzá. Nagyrészt a tanároknak köszönhető a nemtetszésem.) Tehát mindenáron nem ragaszkodom a holland minorhoz, de ugye másikat felvenni tolódással járna, bonyolódna is a helyzet...

Szóval mi lenne a leghelyesebb döntés szerintetek?

Köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 20. 19:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!