Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbukhatok angol középszintű...

Megbukhatok angol középszintű szóbelin?

Figyelt kérdés
Tavasszal emelten voltam angolból, de megbuktam a szóbeli részén. Most középen voltam és az írásbelim 72% lett. Holnap megyek szóbelire, de nagyon félek, hogy megint megbukok, mert egyszerűen nem tudok angolul kommunikálni, hiába nem vagyok rossz belőle. Ha csak yes/no szavakat használok meg valami minimálisat összemakogok, akkor úgy megvan a minimum pontszám? Nincs valami tippetek, hogy ne parázzak ennyire? És ha mondjuk nem sikerül összeszedni a minimumot, akkor megbuktam attól függetlenül, hogy az írásbelim 72%?

2012. nov. 22. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
A középszintű szóbeli sokkal könnyebb és lazább, mint egy emeltszintű. Nem lehetsz olyan rossz, ha az írásbelid 72% lett. Biztos össze tudod hozni a minimumot. Azért ne csak yes-szel és no-val válaszolgass, mert ezt utálják a tanárok. Pár szót azért még tegyél hozzá. Alap dolgokban gondolkodj, nem kell extra nyelvtan sem.
2012. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szóbelin pont a szókincset mérik elsődlegesen. Ha csak yes/no-val válaszolsz és még pár általánossal, ne csodálkozz ha kib.sznak.
2012. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na jah, ezt a yes-no dolgot már érettségin sem nézték el, nemhogy nyelvvizsgán
2012. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) persze azért nem csak yesnókat nyögnék, azért pár szót tudok beszélni, de inkább akkor, ha kérdez a tanár, magamtól nem igazán, ami már nem egy jó pont.. úgyhogy nem tudom mi lesz. Még hat óra és túl leszek rajta remélhetőleg.
2012. nov. 23. 05:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan iskolát, ahol yes-np váltogatásával simán lehet érettségit szerezni.
2015. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
no
2015. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!