Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt érettségire a jelentkezé...

Emelt érettségire a jelentkezést hogyan kell intézni pontosan?

Figyelt kérdés

Emelt szinten szeretnék érettségizni angolból ,és egy olyat is hallottam,hogy egy bizonyos százalék felett már nyelvvizsga (is) jár érte ,vagy nyelvvizsga értékes is van ??

Bocsi,ha hülyeséget kérdezek ,de nem tudom pontosan hogy van ez.

és még azt is megszeretném kérdezni,hogy hová kell pontosan menni /utána járni ezzel az egésszel?

előre is köszönöm a válaszokat!!


2012. dec. 7. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
már megszerezted az érettségi bizonyítványt vagy még középsulis vagy?
2012. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már megszereztem
2012. dec. 7. 19:54
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi,elfelejtettem írni
2012. dec. 7. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt mindent leír részletesen, tehát vagy a megyédhez tartozó kormányhivatalnál jelentkezel személyesen v. postai úton (felszokták tenni a jelentkezési lapot honlapra és kitöltöd gépen majd ki kell nyomtatni utána postára és kész) vagy bemész egy számodra tetsző középiskolába és ott jelentkezel :)


angolból azt hallottam h 60% felett jár a középszintű, de erre nem tudok neked pontos választ adni hogy érvényben van e még oktatási hivatalnál kellene érdeklődni.

2012. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint középfokú** :D
2012. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm szépen a segítséget!:)
2012. dec. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!