Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki újságírást...

Van itt valaki, aki újságírást tanult egyetemen/vagy főiskolán?

Figyelt kérdés

...ha igen ,írna nekem róla pár sort,hogy milyen ,úgy általánosságban?

Jól tudom ,hogy média és kommunikáció szakon tanítják? Mennyire "könnyű" vele elhelyezkedni?

köszi előre is!


2012. dec. 9. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Pécsre jártam kommunikáció és médiaszakra. Igazából konkrétan nem tanították az újságírást. Itt inkább a kommunikációra feküdtek rá. De mondjuk kellett írni, de nem abban a tipikus újságírói stílusban.Különféle kritikákat, elemzések, kutatómunkák, hipotézisek.

Nekem van jó munkahelyem, ezt csak pluszban végeztem és kicsit nézelődtem ilyen téren is, valami mellékállásfélében gondolkodom, de mindenhol várják a több éves tapasztalatot stb.. Lehet nem keresgélek elég aktívan mert van munkám de így elég sz.ar az elhelyezkedés esélye.

2012. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm,hogy írtál.Most más helyeken azt olvasgattam,hogy nem nagyon ajánlják a komm.média szakot,mert,hogy állítólag büfészak...

Hát,majd meglátom...

de köszi még 1x!:)

2012. dec. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!