Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiszúrok magammal, ha vizsgára...

Kiszúrok magammal, ha vizsgára fekete farmerben megyek?

Figyelt kérdés

Nem koptatott, teljesen sima, blúzzal és blézerrel első látásra talán fel sem tűnik, hogy valójában farmer. Amúgy egyetemi vizsgáról van szó, orvosin.

20/L



2012. dec. 19. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Már láttam olyat (orvosin) hogy a diák nem öltöny-nyakkendőben ment el vizsgázni csak fekete farmer-fehér ing, és a tanár szó nélkül beírta az egyest (szóbelin, írásbelin annyira nem veszik komolyan).

Ha van rendes ruhád azt vedd fel, ne ezen múljon már a vizsga!

2012. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Én is eü-s vagyok, bár nem orvosin, de nálunk oké a fekete farmer általában, de minden tanár függő! Ha egy kcsg, akkor vegyél fel mást, ha laza, akkor mehet a farmer.
2012. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát erre nem alapozhatok, mert fogalmam nincs, kinél fogok vizsgázni :D

Megyek így, aztán vagy tetszik, vagy nem. Viszont a mai vizsgán láttam egy német lányt hasonló szerelésben.

2012. dec. 19. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
A külföldiekből él meg az egyetem. Őket azért nem buktatják meg mert rengeteg pénzt hagy az egyetemen (és a tanárok zsebében). Nekem (SE-GyTK) volt olyan tanár aki kivágta a magyar srácot mert nem öltöny-nyakkendőben volt, és ugyanez a tanár a rövidnadrágos külföldieket beengedte vizsgázni.
2012. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
voltak emberek farmerben, nem hiszem, hogy megbuktatták őket:) Mindenesetre végül szoknyában mentem, mert jobban nézett ki :D Ja, és átmentem;)
2012. dec. 21. 18:36
 6/6 A kérdező kommentje:
(bár remélem, nem ezért:)
2012. dec. 21. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!