Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » én 1 Ukrajnai srác vagyok. Az...

én 1 Ukrajnai srác vagyok. Az a helyzet hogy szeptembertől meegyek a Miskolci egyetemre, és félek, nehéz lesz a beilleszkedés. Van-e valami mód az ismerkedésre (van skype meg msn)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 10:57
 1/9 A kérdező kommentje:
jah, és GÉK - gazdaságinformatikus szakra megyek!
2009. aug. 26. 10:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

www.felvi.hu(lehet.h.ismered is az oldalt)

itt mindenféle infót megtalálsz ami a felsőoktatással kapcsolatos.

köztük fórumokat,szinte az összes szakkal ami csak indul.ide mások is beírnak akik az adott szakra mennek,és pl.MSN címeket cserélgetnek.próbáld megtalálni a te szakodat!

jó keresgélést!!:)

2009. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

megint én vagyok



[link]


kikerestem neked a fórumokat,ezek között keresgesd a te szakodhoz tartozót,aztán írj be és kérdezd meg h.akarja-e valaki felvenni veled a kapcsolatot!!

2009. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is oda megyek (ME-GÉK gazdinfo), én is félek, mert nem szeretem az idegen dolgokat,meg nem vok vmi barátkozó típus. :)
2009. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ne parázzatok, inkább menjetek el a gólyás rendezvényekre majd, nem azért mert jók lennének, de itt jóeséllyel meg fogod találni a hozzád hasonló embereket is... Ha meg nem, akkor is legalább már van kinek köszönni. Csak idő kérdése... Sok szerencsét!
2009. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell félned ha magyarnak vallod magad. Én sok Kárpátaljai magyart ismerek,sajnos 1-2 ha olyan a szitu magyarnak,ha más akkor ukránnak vallja magát. Sokszor T/2-ben nem T/1-ben beszélnek. pl: Nem rosszabbul élünk mint ti (magyarok). Mintha ő nem az lenne.. Erősebb hadseregünk van. (nekünk ukránoknak) Na,ilyenkor nagyon úgy hangzik hogy nem magyarnak vallja magát. Az ilyet állba bírnám rúgni! "Ebben az országban a levegő is másabba mint nálunk!" Hallotta milyet is már. De akkor mi a f@sznak jön ide Magyarországra? A határon túli magyarokat,sokszor többe nézem mint az Anyaországit,de nem mindig van így. Sok sikert az egyetemi tanulmányaidhoz. (Lehet összefutunk,mert én is LEHET oda megyek.)
2009. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szia

Én miskolci vagyok és ukrajnába szeretnék kimenni piacra. Szerinted melyikre érdemes? Ungvárt ajánlották ,de messze van a határtól (70km ) és félek hogy addig sokszor megállítanak stb... jobb lenne ha közvetlenül a határ mellett lenne valami. köszi a választ .üdv

2011. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ott van beregszász, ott is van piac, kettő is. az új piacot ajánlom, elég jó hely a másikhoz képest. Mikor jösz ide? hány éves vagy és milyen nemű, esetleg ha ráérek segithetek
2011. jan. 7. 23:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos már nincs msn.

Azóta katona lettél?

2023. ápr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!