Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik idén íratkoznak Egyetemre...

Akik idén íratkoznak Egyetemre, azok hol tartanak a felkészülésben?

Figyelt kérdés
Főleg azokat kérdem akiknek 2 emeltszintű érettségi is kell.

2013. jan. 4. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Külön tanár fél éve, dolgozom ki a tételeket, abból jegyzetet csinálok, közbe Atól Zig tanulom magát a tankönyvet is. Van azonban olyan, amiből még tételem sincs... Francia és töri emelt szinten, többi közép (matek, magyar, angol)
2013. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és mire akarsz továbbmenni?
2013. jan. 4. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:
én bioszból és kémiából fogok emeltezni. bioszból szerintem jól haladok,amikor van időm akkor a mozaikos könyvet olvasom. kémiából most kezdtem magántanárhoz járni,főleg a számolások miatt. elméletből az általános kémiát és a szervest már egész jól tudom,szervetlent azt most kezdem átnézni,mert nem volt még rá időm,és eléggé elfelejtettem :S töriből sehol sem tartok,tételeket csak most adta ide a tanár.. meg nem is szeretem a tárgyat,szóval gyakorlatilag semmit sem tudok.Lassan elkezdem ezt is tanulni.Irodalomból már dolgozzuk ki a tételeket,szerintem azzal jól állok..csak időt kell szánnom h tanuljam. Nyelvtan órákon csak tételeket dolgozunk,és abból is kapjuk a jegyeket.Szóval azokat már szinte tudom. Angolból is sztem jól állok,csak még a beszédemet kell fejleszteni,mert az nem nagyon megy.Van már nyelvvizsgám is,szerintem nem lesz probléma az érettségin vele.Matek a kedvencem,csak át kell néznem a 4 év anyagát,és menni fog.Matek miatt izgulok a legkevésbé,az mindig is jól ment.
2013. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha szabad kérdezni te mire szeretnél továbbmenni?
2013. jan. 5. 15:14
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha szabad kérdezni te mit szeretnél továbbtanulni?
2013. jan. 5. 15:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, először véletlen elküldtem a rosszat is...
2013. jan. 5. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:
orvosira szeretnék menni.Vagy gyógyszerészeti vagy általános orvosi.Még nem döntöttem el.
2013. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tök jó :) Én gyógyszerészetre :D Lehet évfolyamtársak leszünk :D Honnan való vagy?
2013. jan. 6. 00:04
 9/10 anonim ***** válasza:
:D miskolci vagyok,és Debrecenbe szeretnék,mivel közel van :) de igazából mindegy h hova,csak vegyenek fel :D amúgy te miért szeretnél gyógyszerészetire menni? tudsz vmi jó érvet mondani h miért azt válasszam? nem tudok dönteni :D
2013. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én szegedre szeretnék menni.. :/ Hát igazából engem mindig is érdekelt a kémia és a biológia és szerettem is tanulni ezeket a tantárgyakat. Meg az egyik ismerősöm édesanyja gyógyszerésznő, és nagyon tetszik a munkája.
2013. jan. 7. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!