Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eléggé elszúrtam az írásbelit,...

Eléggé elszúrtam az írásbelit,33 matek,37 magyar. Ez elég lehet egy jó gimibe? Amúgy félévkor is kitűnő lettem.

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno hatezer éve elég volt, dettó ugyanígy voltam mint te, csak nekem 62 pontom volt. :D Az én gimimben volt szóbeli felvételi, fizikából és kémiából mentem, mindegyikből rendesen felkészültem, jó tételt húztam, és amikor kérdezték h miért akarok ide jönni akkor elmondtam nekik a valóban szívből szóló motivációs beszédemet. És felvettek! :D Szóval szóbelin még nagyot lehet dobbantani. Ha meg nincs szóbeli akkor nem tom mi van, akkor imádkozni kell a többieknek még rosszabb legyen. Vaaaagy: egy másik gimibe (az egy elég béna suli) úgy vettek fel egy lányt, h az apuka megcsinálta a tornaterem tetejét. Ez is egy út...
2013. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!!!! Ez szép pontszám!!! Az átlag 50 pont körül van!
2013. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 70 pont, hova gondolsz? :D másoknak 50 pontja lett, szóval ne izgulj :)) am. nekem is ennyi kb, csak nekem 29 matek, 41 magyar, HA minden jól megy..
2013. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is "átlag vagyok" 50 ponttal. Hozott jegyeim magyar, matek, angol, töri 5-ös, biol.4-es. Akkor nekem most milyen esélyem van? A gimi, amit kinéztem felejtsem el, és keressek valami gyengébb sulit? Szerintetek?
2013. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne mondj le róla, nem tudom hányat lehet megjelölni, de elsőre a szíved vágyát tedd! Mert bármi lehet... Ezt tök komolyan mondom, az egyik legjobb barátnőmet is felvették, pedig ő a szóbelit rontotta el nagyon (nem teljesen az ő hibája volt, félretájékoztatták) és felvették, mert arra a szakra kevesen jelentkeztek. Aztán az évek során meg tudta mutatni h mire is képes valójában, szóval hajrá! :)
2013. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felvettek végül?

Gondolom igen

2013. júl. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!