Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz hogy 50 óra mközmunkát...

Igaz hogy 50 óra mközmunkát kell elvégezni érettségi előtt?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mit kell tenni, kell valahol valami kártyát igényelni?És hol lehet közmunkára jelentkezni?

2013. jan. 27. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az iskolának kell megszervezni.
2013. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Idén még biztosan nem.
2013. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez mekkora hülyeség!! Ilyet kitalálni! Ingyen dolgoztatni a gimnazistákat, szép! Még jó, hogy már érettségiztem.
2013. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó ez nem nagy munka. Osztályfőnoki óra helyet elmennek játszani a helyi árvaházba, vagy öregek otthonába. Én inkább ezt választottam volna az osztályfőnoki matek óra helyet.

Majd a sulid visz, mehetek kutyát sétáltatni menhelyre, vagy amit ti akartok.

2013. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amennyire ismerem az iskolákat, nem ofő óra helyett kell majd menni, hanem szabadidejükben.
2013. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az sem baj, csapatépítés.
2013. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Rosszabb ez már mint az átkosban!


Ami ebben az országban van, az már valami bolseo-feudál imperializmus!


Remélem a felcsúti törpe a keresztény szombatot is bevezeti, a kommunista szombat mintájára.


A különbség pedig az lesz, hogy ez nem ingyen munka lesz, hanem neked kell fizetned érte a munkáltatódnak.

2013. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igaz, az én volt sulimban már idén is így van.
2013. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Abban az iskolában valami önkényeskedő agyament lehet az igazgató, mert törvényesen ilyent senkinek nem írhat elő egy iskola sem a törvény hatályba lépése előtt.
2013. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Annak kötelező, aki vagy most kilencedikes, vagy 5 évfolyamos képzésben 10-es. És nem, nem osztályfőnöki órán, hanem szabadidőben (tanulás rovására) és nem lehet szünetekben csinálni, tehát nem mehetsz nyáron hátrányos helyzetű gyerekeket táboroztatni úgy, hogy az 50 órába beleszámítson. És mindegy, hogy hány órát csinálsz egy nap, maximum 3 órát számolhatnak.

Nem lenne hülyeség (mondom ezt úgy, hogy nekem is meg kell csinálnom) de mi már szeretnénk menni az osztályból mindenki, csak nincs hova, mert nem intézi az iskola. Ha pedig mi intézzük, akkor az nem jó, mert az osztályfőnök nem hajlandó elmenni ellenőrizni, hogy tényleg csináljuk-e.

2013. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!