Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaposvári egyetem! Az összes...

Kaposvári egyetem! Az összes kötelezőt felvettem etr-be, szabadon választott nincs. Fsz-képzés csak 28 kreditem van. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Mindig látom kiírva, hogy kérelmeket lehet beadni plusz tantárgyakra de mégis honnan tudjam, hogy másoknak milyen tantárgyaik vannak, és, hogy azokat egyáltalán én felvehetem -e.

Most tudtam meg, hogy az új rendszer szerint mindenki átlagát 30-al osztják...

Ez így elég igazságtalan szerintem...

Miért nem tudják etr-be felrakni a szabadon választhatókat??? Mint minden más egyetemen....

Ilyenkor mit lehet tenni?



#egyetem #átlag #kredit #Kaposvár #FSZ képzés #felsőfokó szakképzés
2013. jan. 30. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

igazából nem nagyon tudsz mit tenni, majd következő félévben meg valószínűleg több, mint 30 kredited lesz... az meg akkor másokkal szemben igazságtalan, nem? :)

nálunk sincs meg a 30 kredit se most, se előző félévben nem volt, ez van...

2013. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!