Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szuksegem van valami palyavala...

Szuksegem van valami palyavalasztasi tanacsadora, mert ugy7 erzem, bajban vagyok. Van valami javaslatotok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elegedett azzal, ahova most jarok. Az a bajom viszont, hogy ahhoz, hogy olyat csinaljak, ami regebben erdekelt, es tudom, hogy jol menne, kellett volna jarnom faktra, hogy erettsegit tehessek. De nem jartam. Tudom magamrol, hogy sokra vagyok kepes es tartozom magamnak annyival, hogy megfelelo szakot valasszak, de fogalmam sincs, hogy lehetne ezt megvalositani. Mindenki azt mondja, hogy tok fiatal vagyok -20 eves- es meg mindenre van idom - de a gyakorlatban hogy lehet azt megoldani, hogy mondjuk biosz vagz matek szakra akarok menni, de sosem tettem egyikbol sem erettsegit es faktra sem jartam?
2013. febr. 1. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Írhatnál konkrétumokat is, hogy milyen szakra mennél, melyik intézményt szemelted ki magadnak, stb-stb. Viszont az érdekel, hogy matekból hogyhogy nem érettségiztél?
2013. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Májusban tudsz újraérettségizni ezekből a tárgyakból, akár emelt szinten is plusz most beadhatod a jelentkezésed febr. elején. Van még 4 hónapod felkészülni az érettségikre! Meg lehet csinálni! ;)
2013. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SOHA nem késő váltani!
2013. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!