Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire hol jelentkezhetek...

Érettségire hol jelentkezhetek? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés
2010-ben már érettségiztem egyszer, de most szeretnék szintemelőt tenni matekból, és megismételni az angol emeltemet. Bementem múlt héten a régi gimimbe, és ott azt mondták, hogy mivel középszintűre nem jelentkezek, ezért ők nem fogadhatják, és online tudok jelentkezi az oktatas.hu oldalon. Találtam is ott egy formanyomtatványt, amire nagy piros betűkel fel van írva, hogy március 1 a jelentkezési határidő. Jól meg is nyugodtam, gondoltam, akkor van még néhány hetem eldönteni. Ma viszont azt hallottam, hogy csak a megyei kormányhivatalban tudok jelentkezni (Fejér megye). Most az oktatas.hu-n elolvastam a jelentkezéssel kapcsolatos részt, és azt írták, hogy érettségire és egyetemre is február 15-ig lehet jelentkezni. Akkor holnap szaladjak Fehérvárra, és imádkozzak, hogy épp nyitva lesznek?

2013. febr. 14. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Megyei kormányhivatalnál lehet. A február 15 kamu, vagy elírták megszokásból, vagy régi anyagot olvastál. Március 1 a határidő.
2013. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Ez egészen biztos? Az oktatas.hu-n olvastam a jelentkezési információk között, de nem tűnt túl naprakésznek, a díjak is mások voltak.
2013. febr. 14. 21:45
 3/4 quevilly válasza:
Szia! Én is 2010-ben érettségiztem és most akarok újra érettségizni felhívtam a volt sulimban a volt osztályfőnököm és azt mondta, hogy március 1-ig lehet jelentkezni, úgyhogy nem kell holnap rohannod :)
2013. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 15. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!