Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alternativ tanitasi modszerekr...

Alternativ tanitasi modszerekrol/intezmenyekrol + vagy - tapasztalatok esetleg hallottak? Waldorf, step by step, stb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

Unokatesóm járt Waldorfba. A szüleinek végül feltűnt, hogy ötödikes korára sem tud írni... :S

Nekem vannak Waldorfos ismerőseim, tudnak írni, egyetemre járnak, de van egy... khm, kattanásuk. Izé, nem túl jó fejek. Hogy ez most összefügg-e vagy sem, nem tudom. Viszont anyukám egyszer el akart menni Waldorfba tanítani, de egy ottani tanár azt mondta, meneküljön inkább. Őt állítólag egy diák rendszeresen leköpte, és nem tehetett ellene semmit.

Viszont nekem sok színművös osztálytársam onnan jött... talán a művészképzésben segít.

2009. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló, szerintem nem ez alapján kell elítélni a Waldorfot. Tényleg vannak olyan Waldorf iskolák, ahol nem alkalmazzák jól ezt, a módszert, azok tényleg rettenetesek, de alapjába véve ez egy jó tanítási módszer! Csak hát...más:D
2009. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!