Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi! Emelt érettségi...

Felvételi! Emelt érettségi vizsga díj. Olyat csinálhatok, h bemegyek az otp-bankba és banki átutalást szeretnék végezni. Viszont nem rendelkezem számlaszámmal, csak készpénzt vinnék, kártyám sincsen?

Figyelt kérdés

szóval készpénzzel a kezemben tudni fogják,h mit kell kezdeni,ha mondom nekik,h vizsgadíj befizetését szeretném intézni az alábbi számlára? o.O


a kormányhivatalokban beszerezhető utalványon;

banki átutalással az alábbiak szerint: Jogosult neve: Oktatási Hivatal, számlaszám: Magyar Államkincstár 10032000-00282637-00000000.


holnap határidő! segítsetek!! :(



2013. márc. 1. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudni fogják. Annyit kell tenned hogy bemész és közlöd hogy erre a szlaszámra szeretnél utalni.


De ha minden igaz akkor amíg nincs a kezedben az érettségi bizonyítvány addig egy vizsgáért sem kell fizetned, ősszel még így volt.

2013. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :) megnyugtattál. igen,de ez nekem már a 2x próbálkozásom lesz :D
2013. márc. 1. 01:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyit kérnek most egy emeltszintű vizsgáért amúgy? Lusta vagyok kiguglizni. :D
2013. márc. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
25 ezer ft. :S
2013. márc. 1. 07:25
 5/12 anonim ***** válasza:

szia! ez elég necces, és a helyedben azért felhívnám a hivatali ügyfélszolit, ezen nem múlik semmi.


kb 5 kormányhivatalban voltam, mire a kezembenyomtak egy csekket, és 10 perces faggatás után mondták el, hogy mégis mi a fent kell ráírni (iktatoszám, 20as szám, stb)

2013. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szabadott volna az utolsó percre hagynod.. mert így tényleg necces..De végül sikerült befizetned a vizsga díjat?
2013. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
így mentem be én is az OTP-be hogy készpénzt tennék rá az OH számlájára... kiröhögtek, hha nekem nincs számlám nem tudok miről utalni, és nincs ilyen h készpénzt tegyek rá más számlájára...hm...így mentem a postára, és rózsaszín csekken keresztül tettem rá a pénzt, fizettem pluszba rá 2 ezer forintot, de legalább rendben van így.
2013. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszönöm mindenkinek! :) túl vok rajta. igen sikerült mindent átutalni.budapest banknál nyitottam bankszámlát és ott utaltam,postán drágább,nekem pluszba +1000 ft (kerekítve)-t kellett fizetnem. én sem tudtam,h h műkődik az ilyesmi.bementem k&h bankba..megláttam a gépkezelőt,mondom ebből se lesz semmi..és inkább átmentem a bp bankba,igaz 2 ó vártam,de megérte.nagyon rendesek voltak +bögrét is kaptam :))
2013. márc. 1. 17:52
 9/12 anonim válasza:

Én is rózsaszínű csekken fizettem, hogy elfogadják nem tudom.


Velem is szívóztak. hogy állami számlára csak saját számláról utalhatnak, nem készpénzben.

(Verjék az anyjukba!)

2013. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
El kell fogadniuk a rózsaszín csekket, hogyha a címzetthez az Oktatási Hivatal számlaszámát írtad! Nekem a megyei kormányhivatalnál ezt mondták, h így is jó. Csatoltam a jelentkezéshez a csekket, a biztonság kedvéért a postai bizonylatot is... a pénz be van fizetve, igazolni is tudom, ezek után egy szavuk nem lehet... nem kevés pénzekről van itt szó, úh én meleg ajánlom h így is jó legyen nekik :/
2013. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!