Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért mondja azt mindenki...

Miért mondja azt mindenki hogy annyira könnyű a földrajz?

Figyelt kérdés

Tény h nem olyan nehéz mint pl a biokémia de nem könnyű!

sok mindent kell ott is tudni pl a földtörténet vagy a légkör egyáltalán nem könnyű és minden egymásra épül. nem csak arról szól h mondj egy vulkánt meg egy hegyet és meg is van az ötös....nem is értem milyen földrajz órára járt az aki szerint ilyen meg olyan gyerekjáték...



2013. márc. 23. 19:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mért mondják. Ez is olyan, mint hogy a matek nehéz. Na hát nekem pl a matek könnyen megy a földrajzot meg utálom.
2013. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem mondta, szerintem egyik top 3 vagy top 4 nem tudom, melyik inkább nehéz tantárgyban benne van, ált./középiskolás szinten. Inkább talán top4
2013. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy az :P Ennyi. Látom, hogy mennyit tanulnak, mert barátom föcis és egész nap együtt szoktunk lenni, meg tanulni, tudom mit kell megtanulniuk és nehézségileg hozzánk (biológia szak) sehol sincs
2013. márc. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
jah és én egyetemi szintről beszélek
2013. márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

remélem igazad van van mert én is föci szakra készülök majd. tudom h sokkal könnyebb mint pl a biosz vagy a kémia. viszont nagyon egymásra épül! csak tudod valahol nem esik jól nekem h kb a föci az életem értelme meg szeretem imádom stb és erre mindenhol azt látom h ilyen meg olyan szar meg könnyű meg nem ér semmit....pedig szerintem nem így van. egy tárgyhoz sem ehet úgy állni h könnyű...mindegyik állandó készülést és egymásra alapozást igényel.

2013. márc. 24. 06:00
 6/28 anonim ***** válasza:
A bioszról is mindenkinek ez a véleménye, azt hiszik könnyű, meg hogy olyanokat tanulunk, mint középsuliba, közbe meg köze sincs hozzá. Nem kell vele foglalkoznmi. Én se szoktam. Főleg nem ezen az oldalon, mert ide nagyon sok idióta jár, ha figyelembe veszem, amiket írkálnak, most tuti nem járnék biosz szakra
2013. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

igyekszem csak nem esik jól h lehuzzák azt a tantárgyat ami kb az életem....:/

köszi a válaszokat! :)

2013. márc. 24. 10:12
 8/28 anonim ***** válasza:

nyugi.. én tavaly írtam egy 90%-os középszintet, de még ahhoz is ki kellett tanulni a belemet, most meg emeltre készülök, ott meg ugye nincs térkép, és eléggé meg vagyok ijedve, mert az már főleg nem könnyű. nekem legalábbis a gazdasági rész horror, a természetföldrajz nagyon jó, és izgalmas. én földtudományira szeretnék menni :)


nekem olyan tanárom volt, aki tényleg követel, és szenvedtek is rendesen az osztálytársaim földrajz órán, de még énis :))

2013. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
topográfiáról nem is beszélve. több száz! helységet kell megtanulni vaktérképen. és ez csak egy sima érettségi.
2013. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

ma 00:27


ha egész nap együtt vagy a barátoddal, akkor gondolom neked sem kell túlságosan megerőltetned magad :D

2013. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!