Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hánykor kelrek? (általános...

Hánykor kelrek? (általános iskolások, gimisek, egyetemisták) És mennyi idő alatt értek be?

Figyelt kérdés

Hanykor kelsz?

mennyi az utazas?

melyik varos?

hany eves vagy?

Mivel utazol?


2013. márc. 24. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

- 9-10 körül, de attól függ, mikor kezdődik az órám, meg hogy előtte kell e tanulnom

- 10-15 perc

- Szeged

- 19 éves

- villamos

2013. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-attól függ, mikor van az első órám, legkorábban fél 7 körül, legkésőbb 11-kor

-kb 1 óra

-Budapest

-21

-villamos+metró+villamos

2013. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor van órám.

Holnap (illetve már ma) olyan 10, fél 11 felé fogok, kedden elég lesz akár 12 kor, szerdán fél 7, csütörtökön fél-háromnegyed 8, pénteken ráérek akár délután 2-ig bőven.

Utazás autóval olyan 30, max 40 perc forgalomtól függően, busszal 40-50 körül, de kb 1 órát rá szoktam számolni minimum.

Budapest.

21 és egyetemista vagyok.

2013. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
18 éves gimis vagyok, 6-kor kelek és kb egy óra, mire beérek.
2013. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5:15

kb. 40 perc (ott vagyok elég korán, de egy pici faluban lakom és nincs később busz)

Dunaújváros

16 (gimis vagyok)

busz

te?

2013. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!