Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy van pontosan ez az...

Hogy van pontosan ez az előrehozott érettségi szabály?

Figyelt kérdés

Már hallottam vagy 1000 félét, hogy lehet előrehozott érettségit tenni, meg nem, meg majd valamikor, meg különböző feltételek mellett. Most akkor hogy van ez?

A legutóbbi, és leghitelesebb, amit hallottam az volt, hogy csak azok tehetnek előrehozott érettségit (bármiből), akik az utolsó 2 évben vannak, és ez 2014-ig, mert utána már csak idegennyelvből és infobol lehet. Ez így is van?



2013. máj. 4. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Tehát aki 2012 szeptembertől jár kilencedikbe, az már csak infóból és nyelvből tehet.
2013. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. máj. 4. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Idén ősszel még korlátlanul lehet.

2014-től csak infóból és nyelvből és csak az utolsó két évben és csak tavasszal. Javítóvizsga, szintemelő utána már csak a rendes érettségin tehető.

Mivel már 1000 félét hallottál, és itt fent is kaptál egy rossz választ, javaslom a 100/1997-es kormányrendelet olvasgatását, ugyanis az a hiteles jogforrás, ami nem hazudik (az én válaszom is azon alapul).

2013. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!