Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » (Kötelező olvasmányok) Egri...

(Kötelező olvasmányok) Egri csillagok (? )

Figyelt kérdés

Egyszerűen az összes kötelező olvasmányt gyűlölöm.Nem csak azért,mert kötelezőek,hanem marha unalmasak is.Elég,ha csak leírom az Egri csillagok c. könyvhez való viszonyomat.

Egri csillagok: Eleve gyűlölöm a magyar történelmet,hát még az 500+ oldalas könyveket.Ez a könyv a "halálom",mert a 2 legutáltabb dolgomat egyesíti: töri,és sok oldalszám+ el bírok rajta aludni olvasás közben.Eddig még csak pár oldalt olvastam belőle,de unalmas,és fárasztó.Gyűlölöm ezt a könyvet!Csak az a gond,hogy ki kell olvasni teljesen+ tz,meg fogalmazás is lesz belőle.Valaki valami tömörített változatot nem tud?Egyszerűen nem bírom magamat rávenni,hogy elolvassam.

Velem van a baj?Vagy mi?



2013. máj. 10. 22:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: Jó tanuló vagyok
2013. máj. 10. 22:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kötelezőket nem a megfelelő korosztállyal olvastatják. Az Egri csillagok nem olyan rossz, az eleje nem olyan érdekes, de majd "beindul". Olvass minden nap 10 oldalt, én így tettem egy unalmassal.
2013. máj. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Velem is ez van. :/

Tavaly a Kinizsi Pált kellett kiolvasni, majd nem a kukába vágtam.

Én szeretem a törit, de a magyar történelemmel és a vallásokkal nem vagyok jóban.

Az ilyen könyveket magamra erőltetem. Csináld azt, hogy elolvasol egy fejezetet, utána szórakozol egy kicsit. Utána olvass még 1 fejezetet, utána megint csináld azt, amihez kedved van.

2013. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hozzáteszem: Én is jó tanuló vagyok.

A Pál utcai fiúk elviselhető volt. Ki tudja, lehet, hogy magamtól is elolvastam volna. A kötelező olvasmányoktól a "kötelező" szó veszi el a kedvemet.

2013. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!