Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment az infóérettségi?

Hogy ment az infóérettségi?

Figyelt kérdés
szerintem nehéz volt
2013. máj. 21. 11:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
word az ugye nem volt vészes, weblapszerkeztéshez k*rvára más progit néztem itthon xD de az .1 oldalt megcsináltam kb.... excelen is gondolkodtam csomót, de aztán számolás vhogy sikerült meg az elején az alapok + megformáztam, diagramot nem csináltam, access-t meg lekezdtem kb a 2. oldalon a legfelső feladat volt az utolsó amit megcsináltam és ennyi... nem tudom hogy sikerült, de nekem nagyon kevés erre a 3 óra -.- simán lehetne szerintem egy 4-5 órás, mert így max úgy van idő mindenre ha kapásból minden bevillan és számolásokat is egyből vágod mit hogy.. vagy csak én érzem így? na mind1, lényeg nekem rohadt kevés az idő xd
2013. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
láttam kommenteket és azt irták,hogy nagyon könnyű volt :S
2013. máj. 21. 11:53
 3/24 anonim ***** válasza:
szerintem se volt nehéz, ha több idő lett volna még meg is csinálom:)
2013. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát, minden feladatot megcsináltam, kettőt nem tudtam (Vagy lehet tudtam volna, de kapkodtam), az egyik az excelben az hogy hány% volt a MÁSODIK, és UTOLSÓ ELŐTTI %, tudjátok, azzal szenvedtem egy csomót. aztán a másik amit nem vágtam, az az accessben az ötödik lehívás. ott nulla jött ki :D na mindegy. még amivel szenvedtem, az a weblapszerkesztésnél, a szarka.html oldalon az alsó madárka nem akart a helyére menni, hiába állítgattam, hogy melléfuttatva. :(
2013. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
és persze a többiről az isten tudja, hogy jó e:D
2013. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

szerintem nem volt nehéz:D accessbe nem tudtam egy lekérdezést, és excelbe használtam az egyikhez segéd számolást úgyhogy szerintem azért is vonnak le

és szerintetek azét vonnak le pontot ha a diagramot áthelyeztem új lapra ha erre nem volt külön utasítás?

2013. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

a segédszámolásért nem vonnak le pontot, ha amikor változtatod az adatot változik az érték is

am szerintem elég könnyű volt, meg én nagyon lassú vagyok, de még így is kijöttem időben :D a képszerkesztésnél lesz talán egy kis hibám, meg az uccsó feladatban 2 lekérdezés nem jött ki

2013. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyű volt.

Az accessben nem tudtam a tizedes lekérdezést megcsinálni, valamint az excelben az uniós átlagnál csak az első-második-utolsó előtti-utolsó páros átlagát vettem... :D



Egyébként ezt az előbbit kicsi-nagy függvénnyel kellett.

2013. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

igen én is azzal csináltam:D

a tizedest én se tudtam, és még azóta se sikerült rájönnöm:D

meg ha segédszámolást használtam akkor remélem nem vonnak majd le:O

2013. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

valaki írja már le nekem hogy mi volt olyan nehéz a képszerkesztésben:O

most olvasom mindenfele a kommenteket és mindenhol csak azt látom hogy a képszerkesztés milyen nehéz volt:O

és igazából én könnyűnek tartottam, de akkor lehet hogy csak azért mert rosszul csináltam:( de én nem találtam benne semmit nehéznek:O

2013. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!