Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem mindegy, hogy valaki 1-2...

Nem mindegy, hogy valaki 1-2 egész napot tanul vagy 4-5 napon fél napot?

Figyelt kérdés

A legtöbb embernek akkor lesz intenzív a tanulása, ha utolsó pillanatra hagyja, mert ez motiválja.

Van, ha nem is sok, akit viszont demotivál, hogy már csak ennyi az idő, meg hogy akkor egész nap tanulni kell... és könnyebben tanul, ha tudja, hogy fél nap tanulás után ott a fél nap pihi.


Nem mindegy?

Miért kell megjegyzéseket tenni?


2013. máj. 27. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
én vizsga előtt 1-2 nappal 3szor gyorsabban megtanulok vmt, ezt nevezném lustaságnak
2013. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú, én nem...

Én nagyon ritkán érzem azt, hogy motivál a kevés idő, és gyorsabban sikerül csinálni. Akkor is összekapom, már nem jutok a végére és nem olyan hatékony.

Inkább azt motivál, hogy még öt nap van, de tanuljak gyorsan ma is mondjuk 4 órát, utána elmegyek valahova; és akkor kevesebb marad a többi napra.

2013. máj. 28. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
:d na ez bennem nincs meg xD de a te módszered jobb
2013. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos.


Ugyanis alig van még rajtam kívül, aki így csinálja. Van, mert néha itt is nyilatkozik egy-egy ember, hogy pl. délelőtt szeret tanulni, délután pihen, ilyesmi.

De ha ennyien vagytok, akik mondjátok, hogy motivál, hogy kevés idő van, és lám, mégis jól vizsgáztok, nektek lehet igazatok.

Csak nekünk így nem megy :S

2013. jún. 2. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!