Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az osztályfőnököknél délután...

Az osztályfőnököknél délután otthon van a napló?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököknél délután otthon van a napló?

Az osztályfőnököknél délután otthon van a napló?


2009. okt. 5. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDD


miért cipelné??


szerintem a tanáriban hagyják

2009. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az iskolában a tanári szoba melletti helységben tárolták, és csak néha vitték haza az ofők.

Nálunk az iskolában a tanári szoba melletti helységben tárolták, és csak néha vitték haza az ofők.

Nálunk az iskolában a tanári szoba melletti helységben tárolták, és csak néha vitték haza az ofők.

De ma már digitális naplónk van.

De ma már digitális naplónk van.

De ma már digitális naplónk van.

2009. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a könyv alakú biztos nincs. Gondolj bele rájön a cifra fosás, nem tud bemenni másnap és akkor nincs napló?
2009. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hahahahaha utsó válaszoló köszi ez nekem is eszembe jut6ott volna XD
2009. okt. 6. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Maga mindent kétszer mond, kétszer mond?:))

amúgy nem, max akkor viszi haza magával, ha át kell néznie a jegyeket, áltagokat, pl félévi/évvégi értékelésnél. Most hogy ez jó vagy rossz hír-e a számodra, nem tudom:)

2009. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vihetik haza, le kell adni v.melyik fejesnek, aki egy kulccsal zárható szekrényben tárolja. Ezt a szekrényt kora reggel kinyitják, és utána egész nap bármelyik tanár kivehet, betehet naplót.
2009. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El akarod lopni.XD
2010. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!