Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Használja valaki az "e-titán...

Használja valaki az "e-titán Elektronikus oktató rendszer"-t? Én a tesztben (vizsgafeladatban) egy csomó ellentmondásra találok.

Figyelt kérdés

Leírnak a tananyagban valamit, aztán mikor tesztet kell írni belőle, a helye választ nem fogadja el a rendszer. Most én vagyok ennyire hülye, vagy a rendszer nem működik megfelelően? Valakinek tapasztalata van erről?

Már szabályosan felidegesít, hogy harmadjára ugrok neki egy részfeladat megoldásának és sorra akad mindegyik kérdéssorban 3-4 olyan kérdés, amelynél a helyes választ nem pontozza.



2013. jún. 19. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is használom, eddig nem volt még ilyen problémám. Leírnál pár konkrét példát? Szívesen megnézném.
2013. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát nekem most is van egy problémám, bár más jellegű.

A tesztben az a kérdés: "szabad-e előzni útkereszteződésben?" DE erről a tananyagban nem írnak egy sort sem! Akkor az ilyen kérdésekre én logikázzam ki a választ, vagy honnan szívjam ki?

Az az érzésem, egy csapat a tananyagot, egy másik csapat a kérdéseket állította össze, de tuti nem egyeztettek :S

2013. jún. 22. 16:29
 3/11 anonim válasza:

Ez a rendszer az elearninges rendszer, ami 10 ezer forintos díjjal vehető igénybe, vagy mi ez? Ezenfelül még kell vizsgadíjat fizetni?

Egyébként sztem nem szabad előzni kereszteződésben, képzeld el, h kifordul onnan vki, aki az előzőre már nem számít, sőt nem is láthatja. Kicsit veszélyes szitu lehet ebből. Többsége a válaszoknak egyértelmű sztem.

2013. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nos, a pótvizsga kerül 10.000 Ft-ba.

Közben már megtanultam, hogy egyenrangú utak kereszteződésében szabad előzni, kellő körültekintéssel.

2013. jún. 24. 16:11
 5/11 anonim válasza:
Nem elméletileg van vmi elektronikus rendszer azoknak akiknek lejárt a kresz vizsgájuk 2 év után, erre gondoltam a 10 e Ft-tal. Én egyenrangúban sem vagyok biztos. A pótvizsga sztem 4600, nem?
2013. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nos, diákoknak most kedvezményes! A kresz ingyenes csak a gyakorlati oktatás kerül pénzbe.
2013. jún. 25. 09:08
 7/11 anonim válasza:
Hol nyomod, milyen rendszer ez? A kreszt neten nyomod, vagy padban ulve kell neked?
2013. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Hát igaz, hogy már régebbi a kérdés. De én most ugrottam neki ennek és bár csak a 4. modulnál tartok már írtó pipa vagyok mert van, hogy a teszt kérdésre adott válasz nem egyezik a előtte lévő elméleti szövegben leírtakkal.

És még egyéb érdekességek is vannak amit nehéz lenne konkrétumok nélkül körbeírni. Mindenesetre dühítő.

A szövegben is néhány rész nagyon szájbarágós, valahol meg csak épp hogy megemlítenek valamit amiről gőzöm nincs micsoda és nem is értem. x éve jogosítvánnyal rendelkező ismerőseimnek olvasom fel a szöveget és kerekedett szemmel fogadják. Érdekes...

2014. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most használom ezt a csoda rendszert. Egy hulladék sz* r az egész. Ugyanazokat tapasztaltam, mint te (nem fogadja el a helyes válaszokat, nem volt róla szó, stb...).


Én írtam is nekik panaszlevelet de lekezelően elküldtek a fenébe...


Senkinek nem ajánlom bunkók és még szar is az egész, ez egy fillért nem ért.

2016. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mai napig ugyan ezek a problémák. Feltesz olyan kérdéseket amikről csak a következő modulban lesz szó. Tanulás közben többször tapasztaltam, hogy a mondat vége hiányzik. Van, amit idegesítően szájbarágóan ír le, más dolgokról pedig alig tesz említést. Néhány képernyőképet csináltam jogosítvánnyal rendelkező ismerőseimnek, csak néztek hülyén. Apám 33 éve vezet, az egyik modul végén elindítottam neki a tesztet, hogy töltse ki ő. 63%-ot ért el és megkapta a rendszertől, hogy kezdje újból a tananyagot. Több mint egymillió balesetmentes kilométerrel a háta mögött ezt kicsit zokon vette. Nagyon megbántam, hogy ezt a képzést választottam. Egy halom pénzt kidobtam és lehet levizsgázni sem tudok így.
2016. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!