Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem szóbeli érettségin...

Történelem szóbeli érettségin semmi tudással atlaszból és forrásból össze lehet hozni a 6 pontot?

Figyelt kérdés
Írásbeli 50% körül volt, de az se a lexikális tudásom miatt, ha egy olyan tételt húzok amit nem olvastam el, forrásból ill. atlasz segítségével összehozhatom a 6 pontot?
2013. jún. 20. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
simán, bár attól is függ szerintem, hogy milyen tételt húzol Mert pl. egy földrajzi felfedezéseket akár még 50 pontra is, de egy Rákosit neccesebb
2013. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

van kb 5 tétel amit tudnék 80-90%-ra de van v 10 amit még át se néztem, és a magyarra kell fektetnem a hang sújt

vmit nem fogok tudni tanulni

2013. jún. 20. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt látom. Szerintem inkább törizz! A magyar veszett:

"hang sújt"

2 ilyen banális hiba!!!

2013. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en ma a masodik vh-t huztam.atlasz illetve forras segitseg van dogivel....mehezebbb egyest kapni mint otost
2013. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!