Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem fognak lenézni ha ismétlő...

Nem fognak lenézni ha ismétlő érettségit teszek?

Figyelt kérdés
Az egyik olyan tantárgy, amire utólag jöttem rá, hogy szeretnék vele a jövőben foglalkozni, csak 4-es lett, szeretnék egy erős 5-öst kihozni, ezért ősszel befizetném azt a 15ezret, és mennék akkor vizsgázni.
2013. jún. 29. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki nézne le? És miért érdekel? Szerintem inkább büszke lehetnél arra, hogy nem éred be a gyengébb jeggyel, ezért javítani akarod.

Engem se nézett le senki, hogy ,,pffff, megint érettségizel?" Azt mondták, ,,úú, hogyhogy be merted vállalni? egyedül tanulsz vagy tanárral?" Szerintem jó dolog és kész.

2013. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak, miért tennék, és ki? Ez teljesen normális. Egy tanár csak becsülni tudja, aki javítani akar.
2013. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fognak lenézni, egyébként meg ne másokkal foglalkozz! Becsülendő inkább, hogy javítani akarsz és teszel a céljaidért.


Én is most érettségiztem és 2 tantárgy is van, amivel nem vagyok elégedett. Most megyek tovább egy másik iskolába, ahol 2 éves képzésen veszek részt és lesz egy szakmám. Azzal szerintem nincs gond, oda úgy érzem, fel fognak venni, de már most tudom, hogy ahhoz, hogy elérjem a céljaimat és továbbtanuljak abba az irányban, amibe szeretnék, ez az érettségi nem lesz elég. Már most azon gondolkozom, hogy az egyik tantárgyból szintemelő érettségit teszek, és akkor lesz pluszpontom is, ill. a másikból talán kellene egy ismétlő érettségi, hogy középszinten javítani tudjak rajta.

2013. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!