Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen SZTE GTK-n az egyetemi...

Milyen SZTE GTK-n az egyetemi élet?

Figyelt kérdés
Olyan mint a középiskolában, vannak klikkek? Vagy hogy van ez? Ha nem vagyok népszerű kinéznek?
2013. júl. 1. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem ott tanultam, de... Annyit mondhatok, hogy nem feltétlenül a kinézet számít! Ha okos vagy, értelmes, akkor a hozzád hasonló diákokkal tarts össze. Megnyugtatlak, nem fognak kiközösíteni, mert oda azért normális emberek járnak.

A lényeg, hogy érezd jól magad, örülj, hogy egyetemista vagy! Jó lesz nagyon, ettől nem kell félned. :)

2013. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D Remélem is :D
2013. júl. 4. 09:18
 3/5 delusion ***** válasza:

Szia!


Én itt tanulok, és szerintem csak jó hírrel tudok szolgálni.


Egyrészt a kérdésedre válaszolva: eléggé intenzív az élet, szerintem mindenki megtalálja azt, ami neki kell - értem ez alatt azt, hogy egyetemi szinten is rengeteg program van, meg úgy általánosságban Szegeden is. Én személy szerint nem igazán örülök neki, de a GTK-t régen említették "legvidámabb kar"-ként, amit nem tudok hova rakni...


Másrészt, vannak klikkek, igen, de szerintem degradáló klikkeknek nevezni őket. Semmi köze a középiskolás verzióhoz, nincs gyűlölet vagy ellentét a klikkek között meg semmi ilyesmi. Sőt, ebben a félévben (a tavasziban) volt is egy precedens, ami miatt nagyon meg lehetett volna utálni egy hallgatót, mert tényleg okot adott rá, de nem lett belőle semmi, sőt, szerintem már mindenki elfelejtette. Tehát: nem, nincsenek ilyenek, hogy kiközösítenek, egyrészt nem ilyen mentalitású emberek járnak ide, másrészt van jobb dolguk... :) És ez nem csak a GTK-ra igaz.


Én nem vagyok (és soha nem is voltam) "népszerű", ráadásul nem járok bulizni, szórakozni, introvertált vagyok, de ettől függetlenül így 2 félév után szerintem már mindenki ismer. Bár az én helyzetem speciális, de én is egy, maximum két ismerőssel kezdtem az első félévet az első hetekben. De jönnek a dolgok maguktól, ne aggódj.. :)

2013. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Most megnyugodtam :)
2013. júl. 11. 14:27
 5/5 delusion ***** válasza:
Szívesen, ha bármi más kérdésed van a sulival kapcsolatban, keress meg nyugodtan:)
2013. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!