Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb fél évvel ezelőtt részt...

Kb fél évvel ezelőtt részt vettem egy munkaügyis TÁMOP-os képzésen, később jelentkezhetek még egy TÁMOP-osra?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek azt mondták a munkaügyön,hogy csak egyszer vehet részt TÁMOP-os képzésen, utána már csak pl DEFÁ-son, ami meg nem is indul szinte.

Egy másik ismerősömnek pedig azt mondták a egy másik munkaügyön, hogy meg tudják oldani neki,hogy még egy TÁMOP-os képzésen részt vegyen, annak ellenére,h már van neki egy.

Én pedíg korábban még úgy tudtam,h aki jelentkezik a munkaügy által indított TÁMOP.-os tanfolyamra, miután elvégzi, onnantól számítva dupla időnek kell eltelnie, mint ,amennyi ideig a tanfolyam tartott.


Most akkor lehet vagy nem???


Egyébként akit az előbb említettem,h őneki "megtudják" oldani,h megint részt vegyen egy ilyen TÁMOp-os képzésen, roma, tehát kissebbség, nem tudom ,h ez számít-e ,de nem tudok mire gondolni,h őneki miért tudják megoldani, másnak meg nem???



2013. júl. 5. 17:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!